Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
24 september 17:15 Het bestuur van sv DSO nodigt u hierbij uit voor de Algemene Leden Vergadering (ALV) Datum: 9 oktober a.s. aanvang 20:00 uur Locatie: Kantine sv DSO NB: Leden tot 18 jaar mogen vertegenwoordigd worden door hun ouders / verzorgersmeer »
19 september 19:30 Voor de agenda: 30 september om 14:30 wordt er afgetrapt op sportcomplex Bentwoud voor de wedstrijd sv DSO 1 - FC 's-Gravenzande 1. Wij verwachten weer veel supporters om onze mannen te helpen naar de overwinning.meer »
16 september 0:15 Vandaag, 16 september 2023 is ons oudste lid jarig. Michel de Wit blaast vandaag 90 kaarsjes uit.meer »
22 augustus 20:00 Economisch gezien zijn het voor steeds meer mensen moeilijke tijden. Hierdoor kan de aanschaf van voetbal spullen een zware last zijn. Daarnaast groeien onze kinderen als kool en is het zonde om de vaak nog goede spullen weg te gooien of ongebruikt in de kast te laten liggen. Het is wel zo duurzaam om deze dan door iemand anders nog te laten gebruiken.meer »
17 augustus 21:00 De KNVB heeft de regelgeving over het gebruik van vuurwerk bij voetbalwedstrijden ingaande het komende seizoen nog verder aangescherpt. Het is verboden om voor, tijdens en na de wedstrijd vuurwerk, fakkels en/of rookpotten af te steken. De vereniging moet alles in het werk stellen om te voorkomen dat er vuurwerk wordt afgestoken voor, tijdens en na de wedstrijd.meer »
22-06 Bericht van de penningmeester
08-06 sv DSO 4 wint KNVB beker
05-06 sv DSO 35+ kampioen!
23-05 Terugblik jubilarissenavond 2023
15-05 Zomerstop en start nieuwe seizoen
02-05 Hoofdleider bovenbouw meidenafdeling gezocht!
01-03 Bestuursmededeling: onze secretaris gaat verder als trainer
16-01 Verslag trainingsweekend sv DSO zaterdag selectie in Portugal
21-12 Van de voorzitter: "Alweer een bijzonder jaar voorbij."
02-12 Fundraiser voor sv DSO 1 - persoonlijk verslag
11-11 Nieuwe penningmeester
12-10 Vraag en aanbod weer actief
10-10 Ons voetbal is voor iedereen: Discriminatie Melder
09-10 Jaarverslag sv DSO 2021/2022
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.