Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma


Datum Tijd Thuis Uit Info
5 okt 18:30 BSC '68 JO13-4 DSO MO14-1
6 okt 19:30 FC 's-Gravenzande JO19-1 DSO JO19-2
7 okt 19:00 VVOR 45+1 DSO 45+1
7 okt 19:30 Gouda 45+1 DSO 45+1
7 okt 20:00 DSO 35+1 BSC '68 35+2
7 okt 20:00 DSO 45+1 FC Zoetermeer 45+1
7 okt 20:00 Erasmus 45+1 DSO 45+2
7 okt 20:00 DSO 35+2 SVO Buytenpark 35+1
7 okt 20:00 CVC Reeuwijk VR30+1 DSO VR30+1
7 okt 20:30 FC Zoetermeer 35+2 DSO 35+1
7 okt 20:30 DSO 45+2 DUNO 45+1
7 okt 20:30 FC Zoetermeer 35+3 DSO 35+3
7 okt 20:30 DSO VR30+1 Floreant VR30+1
7 okt 21:00 DSO 35+1 SVO Buytenpark 35+2
7 okt 21:00 RAS 45+1 DSO 45+2
7 okt 21:00 TOGB 35+2 DSO 35+2
7 okt 21:00 DSO 35+3 Semper Altius 35+1
7 okt 21:30 DSO 45+2 BSC '68 45+1
7 okt 21:30 DSO 35+2 FC Zoetermeer 35+1
7 okt 21:30 HBS 35+1 DSO 35+3
7 okt 21:30 Olympia VR30+1 DSO VR30+1
7 okt 22:00 TOGB 35+1 DSO 35+1
7 okt 22:00 BSC '68 35+1 DSO 35+2
7 okt 22:00 DSO 35+3 Wassenaar, s.v. 35+1
7 okt 22:00 DSO VR30+1 ARC VR30+1
8 okt 8:30 DSO JO12-2 Berkel JO12-1
8 okt 8:30 BVCB JO11-3 DSO JO11-3
8 okt 8:30 DSO JO10-6 Berkel JO10-7
8 okt 8:30 SC Feyenoord, JO9-2 DSO JO9-2
8 okt 8:30 VOC JO9-5 DSO JO9-5
8 okt 8:30 DSO JO9-6 FC Zoetermeer JO9-8
8 okt 8:30 DSO JO8-2 SVO Buytenpark JO8-1
8 okt 8:30 TOGB JO8-5 DSO JO8-4
8 okt 8:30 DSO MO12-1 VVSB MO12-1
8 okt 8:30 DSO MO11-2 VEP MO11-1
8 okt 8:30 DSO MO9-2 Jodan Boys, de MO9-1
8 okt 8:45 Soccer Boys JO8-4 DSO JO8-7
8 okt 9:00 Moerkapelle JO10-1 DSO JO10-3
8 okt 9:00 Moerkapelle JO9-1 DSO JO9-3
8 okt 9:00 Groeneweg JO9-1 DSO JO9-4
8 okt 9:30 DSO JO14-4 Neptunus-Schiebroek JO14-1
8 okt 9:30 dvv Delft JO12-1 DSO JO12-3
8 okt 9:45 DSO JO13-1 Meern De JO13-1
8 okt 9:45 SVO Buytenpark JO11-1 DSO JO11-4
8 okt 9:45 Zestienhoven JO10-1 DSO JO10-2
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO10-2 DSO JO10-4
8 okt 9:45 DSO JO10-7 DWO JO10-4
8 okt 9:45 DSO JO9-1 Olympia JO9-1
8 okt 9:45 DSO JO8-5 FC Zoetermeer JO8-4
8 okt 9:45 Voorschoten`97 JO8-4 DSO JO8-6
8 okt 9:45 DSO MO12-2 ASW MO12-1
8 okt 9:45 DSO MO11-1 FC Zoetermeer MO11-2
8 okt 9:45 DSO MO10-1 Victoria'04 MO10-1
8 okt 10:00 RKAVV JO8-1 DSO JO8-1
8 okt 10:15 TOGB JO11-1 DSO JO11-1
8 okt 10:30 DSO JO17-1 Quick JO17-1
8 okt 11:00 RCL 2 DSO 2
8 okt 11:00 DSO JO17-3 Berkel JO17-2
8 okt 11:00 DSO JO16-3 FC Zoetermeer JO16-1
8 okt 11:00 DSO JO14-2 RVV Overschie JO14-1
8 okt 11:00 DSO JO14-3 ONA JO14-1
8 okt 11:00 ARC JO10-1 DSO JO10-1
8 okt 11:00 DSO JO10-5 Floreant JO10-3
8 okt 11:00 DSO JO8-3 DSO JO6-1
8 okt 11:00 DSO MO20-1 Olympia MO20-1
8 okt 11:00 DSO MO13-1 Rijnsburgse Boys MO13-1
8 okt 11:00 DSO MO9-1 PPSC MO9-1
8 okt 11:30 Sportlust '46 JO12-1 DSO JO12-1
8 okt 11:30 Nieuwerkerk JO12-4 DSO JO12-4
8 okt 12:15 Bernardus 3 DSO 6
8 okt 13:00 DSO 4 DWO 6
8 okt 13:00 DSO 11 Vitesse Delft 6
8 okt 13:00 DSO JO15-1 Roda JC JO15-1
8 okt 13:00 DSO MO17-1 VOC MO17-1
8 okt 13:00 DSO MO17-2 Capelle MO17-1
8 okt 13:00 DSO O23-1 Woerden O23-1
8 okt 14:00 Haagse Hout 2 DSO 3
8 okt 14:30 VELO 1 DSO 1
8 okt 14:30 Nootdorp 2 DSO 5
8 okt 14:45 Groeneweg JO19-3 DSO JO19-4
8 okt 15:00 Neptunus-Schiebroek 35+1 DSO 35+1
8 okt 15:00 Be Fair 7 DSO 8
8 okt 15:00 DSO 9 DoCoS 4
8 okt 15:00 DSO 10 Scheveningen 4
8 okt 15:00 DSO JO16-4 CVC Reeuwijk JO16-2
8 okt 15:00 DSO MO15-1 Olympia MO15-1
8 okt 15:00 DSO VR1 Hazerswoudse Boys VR2
8 okt 15:15 DSO JO16-1 DHSC JO16-1
8 okt 16:45 TOGB 4 DSO 7
9 okt 10:00 Olympia 35+1 (zon) DSO 35+1 (zon)
9 okt 12:00 SJZ 2 (zon) DSO 2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!