Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Wist je dat: de svDSO altijd nieuwe scheidsrechters kan gebruiken ?Wist je dat: we reuze blij zijn met iedere nieuwe scheidsrechter die zich bij ons meldt ?Wist je dat: ook alle spelers (jong en oud) daar extra blij van worden?Wist je dat: de svDSO altijd achter onze scheidsrechters staat ?Wist je dat: het mede daarom erg leuk is om bij svDSO te gaan fluiten ?Wist je dat: spelers en ouders van harte welkom zijn om zich aan te melden ?Wist je dat: nieuwe scheidsrechters (indien mogelijk) worden begeleid en geadviseerd ?Wist je dat: het e-mailadres om je aan te melden is: scheidsrechters@svdso.nl ?
De scheidsrechterscommissie van svDSO bestaat reeds vele jaren en heeft als missie om zo veel mogelijk wedstrijden van een passende scheidsrechter te voorzien (voor zover geen scheidsrechter door de KNVB aan wedstrijden zijn toegewezen).De scheidsrechterscommissie zet zich in om scheidsrechters te werven en op te leiden, de scheidsrechters te beoordelen, te begeleiden en daar waar nodig van dienst te zijn. Daartoe zullen scheidsrechters van advies worden voorzien en zullen cursussen worden aangeboden om het kennis- en vaardigheden niveau op peil te brengen en te houden.
Alle sv DSO leden kunnen zich met vragen tot de scheidsrechterscommissie wenden.
De commissie bestaat uit: Ron van den Brink - coördinatore-mail: scheidsrechters@svdso.nl
Scheidsrechters:
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.