Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
2 3 DSO 35+1 (zon) RVC '33 35+1 (zon) 10 - 1
1 5 DSO 2 (zon) RVC '33 5 (zon) 4 - 1
4 9 DSO 4 (zon) TOGB 7 (zon) 1 - 0
3 7 DSO 3 (zon) DWO 3 (zon) 0 - 11
6 78 DSVP MO15-2 DSO MO15-2 -
5 39 DSO JO14-1 WIK JO14-1 -
7 33 Nieuwerkerk JO14-1 DSO JO15-2 -
8 75 DSO MO17-1 DSVP MO17-3 -
9 53 RKAVV JO11-1 DSO JO11-1 1 - 10
11 43 DSO JO13-1 ADO Den Haag JO12-1 -
10 50 DSO JO12-1 BVCB JO12-1 0 - 3
12 83 DSO MO11-1 Rijnvogels MO11-1 -
13 8 SVO Buytenpark 5 (zon) DSO 3 (zon) 6 - 4
14 80 RKAVV MO13-2 DSO MO13-1 -
15 18 DSO 12 BSC '68 8 3 - 1
18 49 DSO JO12-1 Zestienhoven JO12-1 3 - 5
17 56 DSO JO11-4 Groeneweg JO11-2 3 - 5
16 54 DSO JO11-2 Alexandria'66 JO11-2 5 - 3
22 77 Voorschoten`97 MO15-2 DSO MO15-2 3 - 0
20 82 Nieuwerkerk MO11-1 DSO MO11-1 1 - 2
21 41 Perkouw JO14-1 DSO JO14-3 1 - 1
19 45 DSO JO13-2 ARC JO13-2JM 1 - 1
23 44 Noordwijk JO13-1 DSO JO13-1 1 - 3
27 51 DSO JO12-2 VOC JO12-3 2 - 8
24 52 DSO JO11-1 Jodan Boys, de JO11-1 9 - 0
25 55 DSO JO11-3 TOGB JO11-4 5 - 6
26 57 DSO JO11-5 Oliveo JO11-3 1 - 12
30 79 VEP MO13-1 DSO MO13-1 2 - 3
29 48 DSO JO13-5 Berkel JO13-3 1 - 15
28 46 DSO JO13-3 BVCB JO13-2 8 - 2
31 32 DSO JO15-1 Alexandria'66 JO15-1 2 - 3
32 30 Rohda '76 JO16-1 DSO JO16-3 -
33 84 BVCB MO11-3 DSO MO11-2 0 - 2
38 29 DSO JO16-2 DWO JO16-1 5 - 3
35 35 DSO JO15-3 SEP JO15-1 1 - 1
34 42 DSO JO14-4 Oliveo JO14-2 1 - 8
36 36 DSO JO15-4 Wilhelmus JO15-3 11 - 0
37 37 DSO JO15-5 Gouda JO15-2 8 - 4
39 31 DSO JO16-4 Berkel JO16-2 0 - 13
40 38 FC Oegstgeest JO14-1 DSO JO14-1 -
41 81 Floreant MO13-1 DSO MO13-2 -
42 13 ASW 2 DSO 7 -
44 10 UVS 5 DSO 4 -
43 47 Bernardus JO13-1 DSO JO13-4 -
47 25 JVOZ JO17-1 DSO JO17-1 -
46 21 DSO JO19-1 Sportlust '46 JO19-1 -
48 74 Woubrugge MO17-1 DSO MO17-1 -
45 40 Groeneweg JO14-1 DSO JO14-2 -
50 6 DSO 3 Nieuwerkerk 2 -
56 34 Olympia JO15-1 DSO JO15-2 -
54 73 DSVP MO17-1 DSO MO19-1 -
49 16 DSO 10 SJZ 6 -
51 11 DSO 5 Voorschoten`97 7 -
52 12 DSO 6 Be Fair 4 -
53 76 ASC JO15-2 DSO MO15-1 -
55 27 DSO JO17-3 Floreant JO17-1 -
57 20 SVO Buytenpark 7 DSO 13 -
58 88 Gouda VR1 DSO VR1 -
59 4 BVCB 3 DSO 2 -
60 2 Moerkapelle 35+1 DSO 35+1 -
62 22 TOGB JO19-5 DSO JO19-2 -
61 24 Moordrecht JO19-2 DSO JO19-4 -
63 1 DSO 1 fc Boshuizen 1 (zon) -
66 26 DSO JO17-2 RKAVV JO17-1 -
64 19 DSO 12 Hazerswoudse Boys 6 -
65 15 DSO 9 Soccer Boys 8 -
69 14 Sportlust '46 7 DSO 8 -
68 23 DSO JO19-3 Soccer Boys JO19-2 -
67 28 DSO JO17-4 Soccer Boys JO17-2 -
70 17 Gouda 8 DSO 11 -
Cursief weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!